KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12982011
nr 1298 2011
Arthur Percy
(1886-1976), Sverige
Oljemålning, Vickaby. Signerad, daterad 1939. Olja på pannå, 44x54 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 16 december 2019
kl 18:35:28
3.000 kr
3.200 kr
3.600 kr
4.000 kr
Arthur Percy
Läs mer om Arthur Percy